Wsparcie coacha

Integralną częścią naszych szkoleń jest wsparcie coacha, przewidziane głównie z myślą o osobach, które z podjęciem nauki programowania wiążą nadzieje na zmiany w życiu zawodowym.

Jest to doskonała okazja, aby przyjrzeć się dogłębnie swoim potrzebom i oczekiwaniom w tym zakresie oraz przygotować się do podjęcia ważnych decyzji i opracować sobie plan działania. Podniesienie kwalifikacji to bardzo ważny krok, ale dopiero pierwszy na tej drodze. Coach czuwa nad tym, aby kursanci zakończyli szkolenie ze świadomością, co mogą ze świeżo nabytą wiedzą dalej zrobić.

W tym celu zaplanowany jest moduł pracy w grupie o tematyce „Po co mi programowanie?”, a następnie każdy kursant ma zagwarantowaną godzinę indywidualnej pracy z coachem, podczas której może przeanalizować swoją konkretną sytuację i zaplanować dalsze kroki.

team member

Agnieszka

Coach i HR Manager z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji. Socjolog, ukończyła podyplomowe studia coachingowe w Collegium Civitas. Autorka książki dotyczącej zarządzania czasem pt. „Nie ogarniam” oraz publikacji naukowych z zakresu psychologii społecznej. Interesuje się w szczególności psychologią międzykulturową oraz rolami męskimi i kobiecymi w kulturze.

„Jako coach pomagam osobom, które chciałyby się stać lepiej zorganizowane na co dzień oraz bardziej skuteczne w realizacji swoich planów i marzeń. Często nie brak im śmiałych pomysłów, rozlicznych talentów, ciekawej osobowości, a jednak nie udaje im się przekuć tego w osiągnięcie swoich celów. Niejednokrotnie ogranicza je brak wytrwałości, umiejętności zarządzania czasem czy podejmowania decyzji. Z zaskoczeniem odkrywają, że zasilają szeregi ludzi zrezygnowanych i niespełnionych, którzy we wczesnej młodości z taką nadzieją patrzyli w przyszłość.

Warto popracować nad sobą i zawalczyć o to, co kiedyś było takie ważne – i w głębi ducha nadal jest. Może właśnie poprzez coaching?”